Saxonia Hotel
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Saxonia Hotel Balneário Camboriú met 47 kamers is gelegen op slechts 900 meter verwijderd van het Atlântico winkelcentrum en op 9 minuten lopen van het Unipraias-park.
Het Winkelcentrum Praia Camboriu ligt binnen 6 minuten wandelen van deze herberg, en natuurgebieden zoals de Cyro Gevaerd Dierentuin liggen op 3 km verderop. Dit hotel is ook binnen het bereik van het Praia Central gesitueerd. Saxonia Balneário Camboriú is binnen een autorit van 10 minuten vanaf het Cristo Luz monument gelegen.
Gasten kunnen proberen Braziliaanse gerechten bij O Pharol Restaurante Gourmet gelegen op een paar stappen verwijderd van de accommodatie.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Geen parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Kleedkamer
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Saxonia Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Saxonia Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Ministro Victor Konder van Saxonia Hotel?
Ministro Victor Konder luchthaven en Saxonia Hotel zijn gescheiden door een 15 km afstand. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Saxonia Hotel uitchecken?
Klanten van Saxonia Hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Saxonia Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Saxonia Hotel is $16. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Balneário Camboriú?
Dit hotel in Balneário Camboriú biedt Driepersoonskamer, Vierpersoonskamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen.